Kontakt

Skogliga rådgivare

Thomas Andersson

072 555 34 10

thomas.andersson@norrhalsingeskog.se

Gunnar Jägbrant

072 555 29 70

gunnar.jagbrant@norrhalsingeskog.se

Jonas Schröder

072 555 29 35

jonas.schroder@norrhalsingeskog.se

Ulf Bergvall

072 555 03 07

ulf.bergvall@norrhalsingeskog.se

Ekonomiansvarig

Ann-Kristin Franzén

072 555 34 24

ann-kristin.franzen@norrhalsingeskog.se

Styrelse

Daniel Sidenbladh, ordförande

070 610 51 66

daniel.sidenbladh@norrhalsingeskog.se

Staffan Larsson

070 207 31 19

staffan.larsson@norrhalsingeskog.se

Sven-Olof Bergman

070 323 44 57

sven-olof.bergman@norrhalsingeskog.se.

Gunnar Grenholm

070 211 62 40

gunnar.grenholm@norrhalsingeskog.se

Kontaktformulär

Har du frågor eller vill komma i kontakt med oss, fyll i formuläret nedan.


Besöksadress i Bergsjö

Bergsjöverkens Företagsby

Bjåsta 129

829 53 Bergsjö

Hitta till oss

Besöksadress i Ljusdal

Ringvägen 1B

827 31 Ljusdal

Hitta till oss